Kategorijas
Apzinātība Grupas Meditācija Nodarbības

Tas darbojas!

Kursam Apzinātības spēks noslēdzoties, ikviens klausītājs tiek lūgts uzrakstīt par saviem iespaidiem, secinājumiem un ieguvumiem. Šeit ir apkopotas dažas atsauksmes:

Uzskatus mainošs kurss. Ļoti laba teorētiskā daļa — sarežģītas lietas pateiktas vienkāršos vārdos. Taču pasniedzējs pats brīdina — galvenais ir prakse, kam nevar nepiekrist.

Savā dzīvē piefiksēju to, kādos emocionālajos stāvokļos atrodos, un ka manas negatīvās emocijas atstāj nospiedumus gan uz apkārtējiem cilvēkiem, gan darāmo darbu. Jā, un cik bieži esmu “biorobots”.

Daudz jaunu lietu, kuras no neapzinātā kļuva apzinātākas.

Līga

Biju nonākusi līdz hroniska stresa un izdegšanas stāvoklim un tad ieraudzīju, kaut kur, ka apzinātība šajā gadījumā var palīdzēt.

Guvu ļoti daudz jaunu un vērtīgu zināšanu, kuras palīdz ikdienā, gan komunikācijā ar citiem cilvēkiem, izprast konfliktu cēloņus, pārvarēt stresu un nesatraukties par lietām, kuras nevaru ietekmēt.

Pamanīju, ka sāku nepārdzīvot, ja kaut kas nenotiek pēc mana prāta un sāku vairāk redzēt labo, kas bijis, pateicoties kladītei, kur krāju labās lietas.

Evija

Ja nu ir dzīvē jānoklausās kādi kursi, tad tie ir šie. Savai labsajūtai, labklājībai, laimei un arī tuvinieku un apkārtējo cilvēku labsajūtai. Lai spējam, protam vairot labo un mazināt ļauno – prasmes, kuras mums kā indivīdiem un sabiedrībai ir vitāli nepieciešamas. Pasniedzēja spēja paskaidrot ir apbrīnojama. Pateicoties šiem kursiem, esmu iemācījusies baudīt dzīvi ar visiem tās patīkamajiem un ne tik patīkamiem notikumiem mierīgāk, laimīgāk, kas atstāj ietekmi arī uz apkārtējiem. Kursi — viena no nepieciešamākajām investīcijām savā dzīvē.

Alda

Uzzināju, kā iespējams labāk koncentrēties veicamajai darbībai un mazāk satraukties par neskaidro nākotni. Radās iespaids, ka ikdienas darbus var paveikt ātrāk un paliek vairāk brīva laika.

Juris

Liels paldies par ieguldīto darbu! Šis kurss man atvēra acis uz daudzām lietām. Zinu, ka vēl ir jāpraktizējas, ko arī darīšu, jo no tā tikai iegūstu.

Marita

Izmaiņas vēl nav lielas, bet priekš manis tās ir tomēr milzīgas. Es ieraudzīju savu ciešanu cēloni un tas ir galvenais kāpēc šo sāku, un saprotu arī, ka šis ir sākums uz garīgo praksi. Paldies.

Iveta

Ļoti vēlētos šo kursu klausīties atkal un atkal, jo katru reizi sadzirdu ko jaunu. 

Ieteiktu šo kursu visiem, kuri vēlas pilnveidoties, saprast šo dzīvi, un galvenais – saprast sevi! Šķiet tas arī ir galvenais uzdevums šai dzīvē.

… Kurss ir ļoti saturigs, vienkārši uztverams un iedvesmojošs. No sirds iesaku!!! PALDIES!!!

Signe

Izmaiņas, kuras pamanīju savā dzīvē: Vieglāk tikt galā ar savām emocijām, varu vairāk saprast kāpēc tās rodas. Tieku labāk galā ar satraukumu, ļoti palīdz apzināta elpošana tad un vizualizācija ar pozitīvu emociju klātesamību.

Paldies par šo kursu!

***

Pēc Openminded kursiem par Laimi un Gribasspēku bija Āķis lūpā, ka vaig tālāk, ka šo man vaig. Man der veids, kā Jūs pasniedzat savas zināšanas, ka var just cauri lekcijām Jūsu personīgo praksi, pieredzi, patiesumu.

Galvenie ieguvumi no šī kursa: Es zinu ko darīt, kad atkrītu atpakaļ. Jo man tagad man ir instrumenti un zināšanas.

Liels paldies!

Ilze

Galvenais ieguvums — sāku saprast, kā uzsākt un vienkāršiem soļiem iet apzinātības ceļu. Pamanīju, ka biežāk smaidu, citādāk reaģēju situācijās, nereaģēju vecajā veidā.

Kurss ļoti palīdzēja.

Liels paldies!

***

Tika iedoti vārdi tam, ko pati sev nespēju noformulēt. Ļoti skaidri un vienkārši.

Žēl, ka lekciju par izdegšanu noklausījos tikai tagad, kad pati reāli ar to sastapos.

Paldies par šo kursu!

***

Šis kurss man ir palīdzējis saprast, kas ir būtisks, un kas tāds nav. Kā būt mierā tad, kad apkārt viss trako.

Lieliski, ka lekcijas varu skatīties atkārtoti un atgādināt sev svarīgo jebkurā brīdī.

Pateicos!

***

Lieliski organizēts kurss! 

Es sapratu, ka šajā sarežģītajā laikā pārāk lielu uzmanību pievēršu visam satraucošajam un laižu to pārāk dziļi sevī, kas rezultējās ar bezmiegu, augstu asinsspiedienu un trauksmi. Praktizējot meditāciju, esmu panākusi, ka mierīgi guļu, spēju sevi pārvaldīt arī stresa situācijā. Turklāt, meditējot reizēm sasniedzu tādu eiforiju, ka vēlos, lai tas turpinās vienmēr. Izbaudu mieru un mīlestību. Paldies par šo kursu!

Gunta

Šis kurss pavēra man zināšanas par to, kā tiešām labi rūpēties par sevi, savu prātu, un, līdz ar to, par visiem, ar kuriem ikdienā saskaros.

Ieguvu daudz vērtīgu atziņu, mazliet citu skatījumu uz lietām un dzīvi. Īpašs paldies par praktisko daļu!

Man ir sajūta, ka gribēšu šo kursu noklausīties vēlreiz.

Iesaku! 🙂

Māra

Kurss liek ieskatīties sevī iekšā. Uzreiz nav viegli to izdarī, jo atklājas gaismā vairāk “netīrumu” nekā varbū sākumā ir licies. Bet kursa laikā, ja no sirds vēlas, tad ar tiem tiek galā un ir iedota līdzi pamācība, kā kļūt sevis labākai versijai. Šis kurss ir labs pamats, lai būvētu tālāk savu garīgo māju, jo tiek izskaidrotas pamatlietas un pats var saprast, uz kuru pusi vairāk ir jāpastrādā. Ļoti vērtīgs ieguldījums savai dzīvei, lai mīļajiem būtu viegli ar mums un mums pašiem būtu viegli, patīkami ar sevi dzīvot 🙂

Ilze