Kategorijas
Apzinātība

Retrīts: Apzinātība. Atmošanās pieredze.

Mazirbes “Tīklu Šķūņa” meistardarbnīca ar Ansi Jurģi Stabingi
16.—18. septembris, 2022.

Kāpēc piedalīties?

Psihoterapeita un apzinātības pasniedzēja Anša Jurģa Stabinga vadītā meistardarbnīca ir iespēja uz brīdi atkāpties no ikdienas pienākumiem un pievērsties sev. To var uzskatīt par sava veida atpūtu, tomēr vienlaikus — tas ir dziļš, personisks, individuāls darbs nedēļas nogales garumā.

Ко Тu iegūsi?

Meistardarbnīcā pievērsīsimies apzinātības praksei (apzinātības meditācija), kā arī būs iespēja iet dziļāk — izmantojot apzinātības tehnikas, pietuvoties arī tai pieredzei, kuru sauc par atmošanos, apskaidrību, ne-dualitāti — tāpēc meistardabnīcas nosaukumā ir vārdi “atmošanās pieredze.” Šim nolūkam tiks izmantotas dažādas Gnjana jogas — Advaitas Vedantas prakses.

Tiem, kuri praktizē meditāciju ikdienā — meistardarbnīca ir iespēja padziļināt ikdienas praksi. Var teikt, ka tā ir sava veida meditācijas treniņnometne — laiks, kas veltīts tieši un īpaši šai vienai lietai — meditācijai.

Savukārt, ja ikdienas meditācijas prakses vēl nav uzsāktas, meistardarbnīca ir iespēja iegūt labu starta grūdienu — intensīvi ieiet praksē, lai pēc tam jau ar ikdienas meditāciju varētu uzturēt apgūto.

Retrīta formāts

Meistardarbnīca veidota, balstoties tradicionālo meditācijas retrītu tradīcijās. Tā ietvers meditācijas praksi — sēdot, staigājot, strādājot, arī kopā gatavojot un ēdot. Būs instrukcijas un lekcijas. Būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes. Būs klusums.

Nebūs izklaides, socializēšanās un trokšņa.

Praktiskā informācija

Meistardarbnīca notiks klātienē, no 16. līdz 18. septembrim, 2022
Sākums piektdienas vakarā, noslēgums — svētdienas vakarā.
Vieta: Mazirbes “Tīklu šķūnis” — vēsturiskās Mazirbes zvejnieku mājās, kuru īpašnieki ir lībiešu leģendas — Didriha Taizeļa jeb Vecā Taizeļa, pēcteči.
Nakšņošana: Lībiešu brīvdienu mājās “Branki.” Trīs minūšu kājāmgājiena attālumā no “Tīklu šķūņa.”
Dalības maksa: 250 Eur.
Kas ir iekļauts: Praktiskās un teorētiskās nodarbības ar Ansi Jurģi Stabingi, nakšņošana, 4 ēdienreizes (viegls, veselīgs, veģetārs, uzturvielām bagāts ēdiens)
Kā pieteikties: aizpildot pieteikuma formu tepat, šajā lapā.
Jautājumiem: Rakstīt ansis.stabingis@gmail.com vai zvanīt +371 29213238
Vietu skaits ir ierobežots (līdz 20 dalībniekiem).

Norises vieta

Mazirbe ir līvu kultūras sirds, sens zvejnieku ciems Baltijas jūras krastā. 174 km attālumā no Rīgas un 63 km attālumā no Ventspils. Vieta, kur satiekas jūras, vēja, meža un saules nepieradinātā un brīvā enerģija. Tālab tā vienmēr vilinājusi radošus prātus, un — kā vēsta mitoloģija, ir slavena kā viens no saulainākajiem punktiem Latvijā. Mazirbes pludmale ir arī viena no retajām, kur kāpās manīsiet augam bērzu — vietējā spēka zīmi.

Tīklu šķūnis ir privāta telpa pārdesmit metrus no jūras, kur savulaik – pirms došanās jūrā, vietējie zvejnieki glabāja savus tīklus. Šobrīd tā ir telpa, kas ļauj nokļūt tuvāk sev – caur vidi, dabu, jūras un meža skaņām sinerģijā ar mūsdienu mākslu un dizainu.

Pieteikums

Dalībnieks(Required)
E-pasts(Required)