Apzinātības kurss

Apzinātība — zinātniski pamatota, tradicionāla metode prāta darbības uzlabošanai, stresa mazināšanai, miera iegūšanai.

Aktuālais apzinātības kurss. Spied te, lai pieteiktos!

  • Cik bieži ir tā, ka dzīvojam, bet nepamanām, ka dzīve notiek — jo uzmanība ir citur?
  • Cik bieži nespējam koncentrēties uz darāmo?
  • Cik bieži darām vienu, bet prāts ir kaut kur citur?
  • Cik bieži pārdzīvojam par notikumiem, kurus nespējam mainīt?
  • Cik gan bieži mēs ciešam, un — šķiet — vajadzētu taču būt kādai izejai, ja vien izdotos nomierināt un sakārtot savu prātu?

Apzinātība ir ļoti vienkārša, tai pat laikā ļoti jaudīga tehnika, kas vistiešākā veidā attīsta mūsu prātu un caur to — sniedz uzlabojumus tajās dzīves jomās, kurās prāts piedalās, tas ir — visās. Apzinātība ir gan iedzimta spēja, gan darbība (prāta trenniņš), gan arī tās rezultāts (apzināts stāvoklis). Apzinātības nodarbību laikā mēs iepazīstam savu prātu, mācamies strādāt ar ar savu uzmanību, emocijām, reakcijām, domām, pārvaldīt savus iekšējos stāvokļus.

Pasaulē apzinātības prakses ir zināmas jau vairākus gadu tūkstošus. Mūsdienu pasaulē tā piedzīvo atdzimšanu un apzinātības popularitāte aug. To praktizē gan biznesā, gan skolās, universitātēs, ārstniecības jomā, sportā, karadienestā, cietumā.

Pētījumi rāda, ka pat neilga — dažu stundu apzinātības prakse sniedz ļoti plašus uzlabojumus visdažādākajās cilvēka dzīves jomās — domāšanā, atmiņā, radošumā, attiecībās, darbā. Tā palīdz mazināt stresu un uzlabot fizisko veselību.

Lai praktizētu apzinātību, cilvēkam nav nepieciešams nekas īpašs. To var darīt ikviens jebkādos apstākļos. Apzinātība arī nepieder nevienai reliģijai, tautai, kultūrai, un to praktizēt var jebkuru pasaules uzskatu, ticības, reliģijas pārstāvji.  

Apzinātības pamatus iespējams apgūt 8 nodarbību kursā. Lai pieteiktos, lūdzu aizpildīt pieteikuma formu!

Šeit ir iespējams iegūt plašāku ieskatu par to, kas ir apzinātība, vai iepazīties ar mūsdienu pētījumiem par apzinātības rezultātiem.

Kursa formāts:
Kursa nodarbības ir gan teorētiskas, gan praktiskas.

Praktiskajā daļā uzsvars ir uz apzinātības praksi — vingrinājumiem, instrukcijām, atgriezenisko saiti. Teorētiskā sadaļa — apzinātības teorētiskie pamati, darbības mehānismi, apzinātības saistība un skatījums uz dažādām dzīves jomām — stresu, izdegšanu, gribaspēku, pašdisciplīnu, attiecībām, laimi, mentālo higiēnu.

Kursa vadītājs: Ansis Jurģis Stabingis. Apzinātības pasniedzējs jau vairāk kā 10 gadus, ar ilggadēju psihologa, psihoterapeita, augstkolu pasniedzēja darba pieredzi.

Jautājumiem: tālr. 29213238 vai aum.prakse@gmail.com

Vairāk informācijas un pieteikšanās

Nav komentāru par “Apzinātības kurss”

Šie kursi ir lielisks impulss, lai ieklausītos sevī, savās domās, izjūtās. Pēc kursu apmeklēšanas turpinu apzinātības meditāciju (katru dienu līdz 15 minūtēm laiku varu atrast) un viennozīmīgi sajūtu efektu – atklāju, kur aizklīst manas domas, kas pašlaik dzīvē notiek tāds, kas aizņem manu prātu brīžos, kad vajadzētu darīt kaut ko citu, ieklausos sava ķermeņa signālos, spēju vieglāk koncentrēties. Protams, ir arī atkritieni, kad ir sajūta, ka nav laika vai vispār nespēju aptvert tās tūkstošdomas galvā, bet tādos brīžos nomierina apziņa, ka arī viena dziļa ieelpa un gara izelpa ir meditācija. Jautājumu “kur pašlaik ir manas domas?” uzdodu sev dienas laikā vairākkārt. Iesaku..

Šis bija brīnišķīgs kurss! 8 nedēļu garumā varēju sevi novērot līdz pašiem sīkumiem. Ansis piedāvāja dažādas tehnikas, lai sevī ieklausītos labāk. Regulāri praktizējot ātri varēja just rezultātus no lekcijās apgūtā. Lekciju kursa ietvaros bija arī ļoti interesanti vērot sev apkārtējos cilvēkus un atrast modeļus, kuri tika apsriesti lekcijās. Kopumā ikvienam iesaku apmeklēt šo kursu, tas tiešām ir liels ieguldījums sevī. Ikdiena vairs neliksies tik steidzīga, pasaule mierīgaka un pats būsi harmoniskāks.