Atsauksmes

Atsauksmes par kursiem, semināriem, lekcijām.

atsauksmesIlgākus gadus vadot seminārus un lasot dažādas lekcijas dažādiem klausītājiem, ir saņemtas daudzas atsauksmes — gan par kursiem, gan pasniedzēju Ansi J Stabingi. Šeit — dažas no tām. Atsauksmes ir gan par 8 nedēļu apzinātības kursu, gan dažādiem kursiem, kas rīkoti sadarbībā ar Komercizglītības centru (KIC) vai Projektu LU Open Minded.


Viss bija lieliski! Kad lektors pats ir atspulgs un apliecinājums lekcijas tēmai un saturam, tad tad tā jau augstas klases meistarība!


Ar savu stāstījumu spēj ieinteresēt klausītāju jau no paša kursa sākuma un pozitīvi, ka pielieto arī praktiskos treniņus.


Izcils darbs 
(bez liekām prezentācijām) piesaistīja uzmanību 
līdz treniņa beigām


Pozitīvs, atvērts, ļoti zinošs! Nenomoka ar prezentācijām 
un citām 
laiku zogošām blēņām


Iemācījos viegli pieņemt sarežģītus lēmumus.
Prieks, ka pasniedzējs pats iemieso to, ko stāsta nodarbībās.


Nodarbības pilnībā attaisnoja manas cerības. Kaut kādā ziņā pat pārspēja, iespējams, pateicoties praktiskajai daļai. Kursa ietekme bija jūtama jau tā laikā un, jo svarīgāk, turpinās arī pēc tam.


Visu iegūto grūti uzskaitīt, jo ne viss ir vārdos pasakāms.Man viss patika tā, kā tas bija: teorija, praktiski piemēri, izmantojot pastāstus, anekdotes, utml.

SIRSNĪGS PALDIES par to mieru un labo sajūtu, kas manī iemājoja to 8 nodarbību laikā.


PALDIES!!! Milzīgs paldies par kursa ietvaros pateiktām lietām. Un tikai par tām zinot, tas izrunātās kursā situācijas sāk parādīties ikdienā un sāc pamanīt kā tad viss notiek un kā un galvenais ir skaidrība kāpēc tu reāģē noteikta veidā, un nodarbībā dzirdēto var pielietot uzreiz konkretājā situācijā.


Pasniedzējs — ļoti tuvu ideālam — mierīgs, zinošs, pārliecināts, atsaucīgs.


Spēj noturēt dalībnieku uzmanību, ļoti vienkārši izskaidro tēmu, aizrauj ar stāstījumu un iesaista grupu.


Patika kā pasniedzējs stāstīja — gan pasniedzēja valoda, gan tas, ka pasniegtā tēma tika pamatota ar racionāliem faktiem. Saņēmu atbildes uz saviem jautājumiem.
Patika stāsti un gadījumi iz dzīves, kas ilustrēja un papildināja teorētiskos apgalvojumus.


Anša spēja vienkārši, sirsnīgi un tai pat laikā dziļi, analizēti (no dažādiem aspektiem) runāt par laimi. Patika tas, ka manas domas saskanēja un atrada apstiprinājumu lektora stāstījumā.


Patika pozitīvisms, bez pārspīlējumiem un tukšiem solījumiem. Patika, ka tas bija laiks, kurā apstājos no sava skrējiena un sajutu ka šis laiks, ko tērēju ir piepildīts ar saturu, kas man der.
Lieliski, ka sasaistīts ar zinātniskiem pamatojumiem un skaidrojumiem, kas notiek smadzenēs!


Patika viss, taču protams, praktiskie vingrinājumi bija neatsverami, sevišķi, kad tos sāk pielietot.


1. Lektors — ļoti labs un saprotams pasniegšanas veids, labi tika izskaidrotas visas tēmas.
2. Ļoti saprotamiem vārdiem izskaidrotas un apstāstītas lietas, kuras iegūla apziņā un tagad tiek izmantotas. Ja šo visu izlasītu pati, tad nekas tā īsti neaizķertos. Taču lektora harizma, mierīgais un plūstošais stāstījums darīja savu.


Līdzsvars starp klasisku lekcijas formu, praktiskiem vingrinājumiem un iespējām uzdot jautājumus. Manas gaidas attaisnojās – tiešām uzzināju un iemācījos jaunas lietas par tēmu.