Kategorijas
Apzinātība

Lauvas sirds

Turpinot iesākto ceļojumu vīrišķībā piedāvājam trešo un pēdējo pašizziņas — iniciācijas grupu ar Samhbavo — Lauvas sirds.

Grupa Lauvas sirds ir process vīriešiem, kas vēlas padziļināt savas saknes patiesā vīrišķībā — spēkā un klātbūtnē. Šī būs tikšanās tiem vīriešiem, kas godīgi un atklāti, atsakoties no sociālajām maskām un izejot no komforta zonas ir gatavi stāties pretī izaicinājumam, riskēt un doties iekšējā ceļojumā — Lauvas sirds pamodināšanā. Tikšanās vīriešiem, kas vēlas kļūt patiesi, uzticami, cieņpilni, gatavi piedzīvot nezināmo pasaulē un dzīvē — neizvairoties un neslēpjoties.

Iniciācija ir loģisks noslēgums sākotnējam vīrišķības pašizziņas procesam, un vienlaikus tā ir pāreja jaunā kvalitātē. Iniciācija nozīmē atteikšanos no vecā, nokalpojušā, jo tas ir vienīgais veids, kā ieraudzīt pasauli un sevi tajā, atklājot, kā jādzīvo tieši man — dzīvojot autentisku un piepildītu dzīvi.

Grupa ir atvērta gan tiem, kas jau ir piedalījušies iepriekšējās grupās Sambhavo vadībā, gan jauniem dalībniekiem, kas ir gatavi godīgi doties iekšējā ceļojumā, no jauna atklājot un iepazīstot savu vīrišķību.

Grupas vadītājs: Prem Sambhavo — psihoterapeits, psiholoģijas zinātņu doktors. Bijis pētnieks un pasniedzējs Florences un Boloņas universitātēs. Sambhavo Latvijā ir viesojies daudzas reizes kopš 2007. gada, vadot dažādas pašizziņas un terapeitiskās grupas.
Darbā ar cilvēkiem Sambhavo izmanto dažādas terapeitiskas metodes, tai skaitā Īslaicīgo stratēģisko terapiju, Traumu novēršanu (Somatiskā pieredze), Grupu dinamiku, Bioenerģētiku, Seksuālo traumu terapiju, Sākotnējā terapiju (Primal), Tantru.

Dalības maksa: 420 € (iekļauts 5 dienu seminārs, gultasvieta un veģetāras maltītes 3x dienā).

Grupas norises vieta: purgaili.lv.

Grupas norises laiks: 7. — 11. jūnijs, 2017. gads.

Informācija: Asti 27759979, Ansis 29213238

Pieteikšanās, aizpildot formu: