Kategorijas
Apzinātība Attiecības Nodarbības

Vislabākā dāvana

Kas ir vislabākā dāvana, kuru Tu vari uzdāvināt viņai? Kas tas ir?

(Pat ja Tev šobrīd nav konkrētas sievietes, par kuru domāt, ir vērts lasīt tālāk.)

Tu esi gatavs ieguldīties, meklēt, tērēties, izvēlēties, piemeklēt. Tu esi gatavs meklēt izcilu dāvanu. Bet paskaties — ikvienu dāvanu, kuru Tu atradīsi veikalā, nopirksi, atvedīsi no eksotiskas zemes — to var atrast un atvest arī cits.

Kas būtu tiešām unikāls? Iespējams, vislabākā dāvana ir tāda, kuru nevar uzdāvināt neviens cits — tikai Tu.

Viņa ir izvēlējusies Tevi — jo esat kopā. Viņa ir izvēlējusies Tevi, jo Tu esi vislabākais no visiem vīriešiem. Viņa ir izvēlējusies Tevi, jo vēlas Tevi.

Iedomājies, kā būtu, ja Tu labāk saprastu viņu? Precīzāk sajustu? Saprastu, ko viņa vēlas? Kā viņa jūtas? Kāpēc viņa jūtas tā, kā jūtas? Kas ar viņu notiek? Kā būtu, ja Tu zinātu “sieviešu valodu”? Kā būtu, ja Tu varētu atbildēt uz mūžseno jautājumu “ko sievietes vēlas” — attiecībā uz savu sievieti? Vai tas nebūtu lieliski?

Iespējams, tā arī ir labākā dāvana. Dāvana — Tu pats, bet labākajā savā versijā. Uztjūnēts, advancēts, uzlabots.

Šī ir labākā dāvana, kuru Tu vari pasniegt tieši viņai. Tikai Tu.

Pafantazē, kas notiks, ja viņa kādudien stāstīs Tev par citu vīrieti, kuru ir satikusi, un Tavu jautājumu “ar ko viņš ir labāks?” atbildēs: “Viņš mani saprot labāk. Viņš sajūt mani.” Ko Tu varēsi likt pretī?

Ieguldi sevī šodien. Ieguldot sevī, Tu būsi labāks. Un tas būs labāk arī visiem citiem.


Nākošā nedēļas nogalē no 21.-24 aprīlim notiks seminārs tieši vīriešiem, kurā dalībniekiem būs iespēja iepazīt sievišķo pasauli — gan to, kas sievietēs, gan to, kas pašos. Grupu vada Prem Sambhavo (psihoterapeits, psiholoģijas zinātņu doktors un “pūķotājs”. Savulaik bijis pētnieks un pasniedzējs Florences un Boloņas universitātēs. Pēdējos 20 gadus Sambhavo darbā ar cilvēkiem izmanto dažādas terapeitiskas metodes, strādājot dažādās pasaules valstīs.)

Dalības maksa: 350.00 € (iekļauts seminārs, gultasvieta un veģetāras maltītes).
Vietapurgaili.lv.
Laiks: 21. — 24. aprīlis, 2016. gads. Sākam ceturtdien 10.00, beigas svētdien 17.00.
Jautājumiem: Asti 27759979, Ansis 29213238
Pieteikšanās:

Komentārs: