Laime ir prasme

Current Status
Not Enrolled
Price
19
Get Started
or

Pēdējo 20 gadu laikā arī akadēmiskās psihologu, neirozinātnieku un citu pētnieku aprindas ir nopietni pievērsušās laimes pētījumiem. Secinājumi ir interesanti. Pētījumu ir ļoti daudz — un vairāki zinātnieki, balstoties uz saviem pētījumiem, apgalvo, ka laime ir prasme, kuru var iemācīties, apgūt, attīstīt. Par to šajā triju lekciju ciklā: Laime kā prasme.

Mums šķiet, ka laimi var iegūt caur sasniegumiem, attiecībām, veselību, bet patiesībā ir otrādi (un pētījumi to apliecina) – tieši laimīgi cilvēki ir produktīvāki, tiem ir labākas attiecības un veselība. Mums bieži vien mācīts, ka laime ir Laimas dāvana, tā ir atkarīga no veiksmes vai arī ir smaga un ilga darba rezultāts, bet arī tā nav tiesa: laimes atslēga slēpjas mūsu domāšanā, pasaules uzskatā, attieksmē, kas ir iemācīti. Šis kurss vēstī, ka (un kā) to ir iespējams iemācīties laimi, jo laime ir prasme.

Kursa saturs un video materiāls tapis 2015. gadā. Kurss ir bijis pieejams tiešsaistē projektā LU Open Minded, un tas šobrīd ir pieejams arī šeit.

Klausītāju vērtējums:

Šo kursu klātienē noklausījušies ir vairāk nekā 250 dalībnieku!
Kopējais kursa novērtējums, apkopojot dalībnieku atsauksmes: 4.46 no 5

No klātienes kursa dalībnieku atsauksmēm:

 • “Vislabāk patika pasniedzēja starojums un trešā – darīšanas – lekcija! Kopumā kurss bija ļoti gaišs un, gribās teikt, skaists, jo atmodināja patiešām gaišāko un labvēlīgāko manī – ļoti gribētos to tā arī saglabāt. Sirsnīgs paldies pasniedzējam!”
 • “Visvairāk patika lektora aizrautība, dziļās zināšanas par pētījumiem apskatītajā jomā, veids, kā tika komunicēts ar publiku, vieta, kur lekcijas tika organizētas.”
 • “Kursā pārrunātājs lika man pārdomāt savu domāšanas veidu un uztveri.”
 • “Patika viss, taču, protams, praktiskie vingrinājumi bija neatsverami, sevišķi, kad tos sāk pielietot.”
 • “Visvairāk patika lektora aizrautība, dziļās zināšanas par pētījumiem apskatītajā jomā, veids, kā tika komunicēts ar publiku, vieta, kur lekcijas tika organizētas.”
 • “Lektors ļoti labi, aizraujoši runā. Nevienu brīdi nav garlaicīgi.”
 • “Vienkārša valoda un viegli uztverams saturs, tajā pašā laikā zinātniski pamatots.”

No iepriekšējo tiešsaistes kursa klausītāju atsauksmēm:

 • …mani ļoti uzrunā Ansis kā personība un viņa pasniegšanas maniere, kas ir ļoti balstīta personiskā pieredzē/pārliecībā par to, ko stāsta. Kurss ir lielisks! Iesaku visiem, kurus izrunā apzinātība, bet kādu iemeslu dēļ ir bijis bail vai trūcis gribasspēka pieķerties. Katra lekcija ir tā vērta. Tiešām!
 • Viegli un pat jautri pasniegts lekciju kurss par nopietnām un svarīgām lietām. Lieliski, viegli uztverams, labi palika atmiņā, jo labi strukturēts. Paldies!
 • Man vienmēr A.J.Stabingis ir licies saistošs, zinošs lektors, arī šis kurss to apstiprināja. Kurss ir tik labi “uzbūvēts”, ka visu uztvēru viegli. Patika tas vieglums, ar kādu tika pasniegtas nopietnas, ne pārāk vienkāršas lietas.

Par lektoru:

Ansis Jurģis Stabingis ir ilgus gadus strādājis kā psihoterapeits, pēc izglītības — psihologs (M.Sc., LU). Pateicoties pasniedzēja darba pieredzei SFU (Vīnē), RPIVA, RSU (Rīgā), organizācijām vada kursus un mācības par personāla vadības un biznesa psiholoģijas tēmām apzinātības jomā (attieksme, stresa pārvaldība, laime kā prasme, mentālā higiēna, apzinātība attiecībās).

Par tehnisko pusi:

Kursa nodarbību saturs ir pieejams reģistrētiem apmeklētājiem.

Kursa pieejamība tiešsaistē nozīmē to, ka kursu vari uzsākt jebkurā sev ērtā laikā.

Piereģistrējot savu e-pastu (un samaksājot par kursu), tiks nodrošināta individuāla pieeja kursa mājas lapai. Tajā būs aplūkojami visi kursa materiāli — teksts, audio, video, kā arī saites uz papildus materiāliem.

Kurss ir sadalīts 3 atsevišķās nodarbībās. Vienas nodarbības pamatmateriālu izstudēšanai būs nepieciešama aptuveni divas stundas laika. Pēc iepazīšanās ar materiāliem tiks uzdoti arī mājas darbi (jo šis ir praktisks kurss).

Mājas darbu izpildei tiks atvēlēts noteikts laiks — piecas dienas (bet var arī ilgāk). Nākošās nodarbības materiāli būs pieejami 5 dienas pēc iepriekšējās nodarbības pabeigšanas.

Kopējais laiks kursa apguvei ir aptuveni 3 nedēļas. Ilgāks laiks ir nepieciešams, jo jaunas iemaņas nevar apgūt, izraujot cauri kursu dažu nakšu laikā. Protams, to var darīt arī lēnākā tempā — materiāli būs pieejami ilgāku laiku.

Cik maksā šis kurss?

 • Kursa cena ir: 19.- eiro.

Vai varam šo kursu klausīties divatā/grupiņā?

Kurss ir paredzēts individuālai lietošanai. Katram lietotājam ir savs lietotāja vārds. Arī mājas darbu katrs lietotājs darīs pats, individuāli.

Vai varu saņemt sertifikātu par kursa noklausīšanos?

Lielākais labums no šī kursa ir ne tā noklausīšanās, bet prakses laikā iegūtā pieredze un zināšanas. Tāpēc prakse ir visbūtiskākā. Kurss tik vien kā dos instrukcijas praksei, bet rezultāts būs no prakses, un prakse ir atkarīga no katra klausītāja.

Kā varu pieteikties kursam?

Aizpildot pieteikuma formu un samaksājot noteikto dalības maksu (19 eiro).

Kurss Content

Expand All
Nodarbība Content
0% Complete 0/2 Steps
Nodarbība Content
0% Complete 0/1 Steps
Nodarbība Content
0% Complete 0/1 Steps