Gribasspēks

Current Status
Not Enrolled
Price
39
Get Started
or

Sabiedrībā, kurā dzīvojam, gribasspēkam tiek pievērsta liela uzmanība: šķiet, tā ir būtiskākā īpašība, kas raksturo uz sasniegumiem orientētu cilvēku, un gribasspēks tiek uzskatīts par visu sasniegumu pamatu.

Ne velti pētījumi liecina, ka:
– mācībās gribasspēks ļauj iegūt augstākas sekmes, nekā intelekts.
– vadībā gribasspēks sniedz labākus rezultātus nekā harisma.
– attiecībās gribasspēks ir svarīgāks nekā empātija.

Ir zināmas daudzas gribasspēka teorijas, un neskaitāmi pētījumi liecina par to, ka ir vērts attīstīt gribasspēku. Gribasspēka attīstībai ir izstrādātas daudzas un dažādas metodes. Bet, palūkojoties dziļāk, tas viss nav tik vienkārši. Gribasspēka uzvaras gājiens balstās vienā noteiktā pasaules uzskatā, kurš, savukārt balstās uz vairākiem pieņēmumiem. Kamēr šie pieņēmumi netiek apšaubīti, gribasspēka attīstīšana šķiet pašsaprotama. Bet gribasspēkam ir arī ēnas puse, par kuru mūsu sabiedrībā izvairās runāt. Tāpat — ir iespējams pasaules skatījums, kurā gribasspēks un uz tā balstīti sasniegumi nav pārāk būtiski un vēlami.

Kursa laikā autora mērķis ir gan atklāt gribasspēka un sasniegumu ideoloģijas alternatīvas, gan arī — tradicionālā gribasspēka skatījuma ietvaros aplūkosim tā saistību ar cilvēka brīvību, emocijām, stresu un spēju sasniegt savus mērķus. Kādi ir tie iemesli, kuru dēļ gribasspēks (šķietami) nedarbojas. Aplūkosim paņēmienus, kas ļauj stiprināt gribasspēku. Tiks piedāvāti konkrēti paņēmieni un tehnikas, kas var palīdz iepazīt sevi, kā arī attīstīt un stiprināt gribasspēku.

Vienas nodarbības garums: ap 2 stundas. Paredzams, ka kopumā dalība šajā kursā aizņems 10-15 akadēmiskās stundas.

Klausītāji, auditorija: visi, kurus interesē, kā gribasspēks ir saistīts ar cilvēka brīvību, emocijām, laimi, stresu un spēju sasniegt savus mērķus.

No klātienes kursa dalībnieku atsauksmēm:

 • “Paldies, lekcijās gūtās atziņas labi pielietojamas ikdienas gaitās. Patika kursa struktūra un filozofisku domu izklāsts vienkāršā, viegli uztveramā valodā.”
 • “Patika vienkāršā valoda un piemēri, kas tika sasaistīti ar pētījumiem. Kā arī ļoti patika katras nodarbības sākuma [apzinātības] vingrinājums.”
 • “Nezinu pat, ko ieteikt. Viss bija tuvu ideālam vai pat vēl vairāk.”

No iepriekšējo tiešsaistes kursa klausītāju atsauksmēm:

 • Saprotama un neuzspiedoša temata izklàsts. Vienkàršība..praktiski viegli pielietojami vingrinàjumi, padomi ikdienai pēc lekcijàm
 • Praktiskie vingrinājumi kopā ar lektoru, saprotamā valoda, ko lieto lektors, pozitīvisms un savas pieredzes atklāšana.
 • Ļoti patīkami klausīties (simpatizē vienkāršais stils, attieksme).
  Manuprāt, lekciju garums ļoti atbilstošs, pievienoto papildu materiālu daudzums un kvalitāte arī optimāls.
  Ideāli, ka lekcijas nav jāklausās tiešsaistē noteiktā laikā, bet varu to darīt, kad ir brīvs brīdis.
 • Pasniedzējs visu izskaidro, kā tas strādā, norāda uz zinātniski pamatotiem pētījumiem. Rada uzticamību un pārliecību, ka tas strādā.
  Var just, ka Ansis pats piekopj šī metodes savā ikdienā, un ka tā nav tikai vienkārša teorijas izklāstīšana, bet tas ir viņa dzīvesveids, kam pats izgājis cauri.

Par lektoru:

Ansis Jurģis Stabingis ir ilgus gadus strādājis kā psihoterapeits, pēc izglītības — psihologs (M.Sc., LU). Pateicoties pasniedzēja darba pieredzei SFU (Vīnē), RPIVA, RSU (Rīgā), organizācijām vada kursus un mācības par personāla vadības un biznesa psiholoģijas tēmām apzinātības jomā (attieksme, stresa pārvaldība, laime kā prasme, mentālā higiēna, apzinātība attiecībās).

Kursa nodarbību saturs ir pieejams reģistrētiem apmeklētājiem.

Kursa pieejamība tiešsaistē nozīmē to, ka kursu vari uzsākt jebkurā sev ērtā laikā.

Piereģistrējot savu e-pastu (un samaksājot par kursu), tiks nodrošināta individuāla pieeja kursa mājas lapai. Tajā būs aplūkojami visi kursa materiāli — teksts, audio, video, kā arī saites uz papildus materiāliem (latviešu, kā arī angļu un krievu valodās).

Kurss ir sadalīts atsevišķās 4 nodarbībās, katrā ir 2 video lekcijas. Vienas nodarbības pamatmateriālu izstudēšanai būs nepieciešama aptuveni divas stundas laika. Pēc iepazīšanās ar materiāliem tiks uzdoti arī mājas darbi (jo šis ir praktisks kurss).

Mājas darbu izpildei tiks atvēlēts noteikts laiks — piecas dienas (bet var arī ilgāk). Nākošās nodarbības materiāli būs pieejami 5 dienas pēc iepriekšējās nodarbības pabeigšanas.

Kopējais laiks kursa apguvei ir aptuveni 4 nedēļas. Ilgāks laiks ir nepieciešams, jo jaunas iemaņas nevar apgūt, izraujot cauri kursu dažu nakšu laikā. Protams, to var darīt arī lēnākā tempā — materiāli būs pieejami ilgāku laiku.

Visieteicamākais ir atvēlēt gribasspēka nodarbībām noteiktu laiku (2 stundas nedēļā 4 nedēļas pēc kārtas) un ieplānot nodarbību klausīšanos.

Cik maksā gribasspēka kurss?

 • Kursa cena ir: 39.- eiro.

Vai varam šo kursu klausīties divatā/grupiņā?

Kurss ir paredzēts individuālai lietošanai. Katram lietotājam ir savs lietotāja vārds. Arī mājas darbu katrs lietotājs darīs pats, individuāli.

Vai varu saņemt sertifikātu par kursa noklausīšanos?

Lielākais labums no šī kursa ir ne tā noklausīšanās, bet prakses laikā iegūtā pieredze un zināšanas. Tāpēc prakse ir visbūtiskākā. Kurss tik vien kā dos instrukcijas praksei, bet rezultāts būs no prakses, un prakse ir atkarīga no katra klausītāja.

Kā varu pieteikties kursam?

Aizpildot pieteikuma formu un samaksājot noteikto dalības maksu (39 eiro).