Apzinātības kurss 2020

8 nedēļu apzinātības kurss

Ir atvērta pieteikšanās uz pavasara/vasaras grupu teorētiski/praktiskajā apzinātības kursā — 8 nedēļu garumā.

Saistībā ar valstī noteikto ārkārtas stāvokli un publisko pasākumu ierobežojumiem, kurss klātienē šobrīd netiek plānots.
Tā vietā notiek darbs pie jauna apzinātības kursa tiešsaistē — online:
Apzinātības spēks.
Tiešsaistes kurss būs pieejams no 27. maija pēcpusdienas.

Uzzināt vairāk…

Apzinātība ir metode, kas mums palīdz iepazīt un tādējādi arī pārvaldīt pašiem sevi — savas domas, savas jūtas, savu ķermeni. Apzinātības prakse uzlabo dzīves kvalitāti visdažādākajās dzīves jomās — iekšēji (stress, garastāvoklis, miers), attiecībās (konflikti, domstarpības), darbā (ražīgums, koncentrēšanās spēja, uzmanības noturība), veselībā (vispārējais veselības stāvoklis, ātrāka izveseļošanās), sabiedrībā (mierīgāk un laimīgāk). Apzinātības prakses rezultāti ir apstiprināti neskaitāmos pētījumos.

Praktiskajā kursā uzsvars būs uz praktisku iemaņu apgūšanu — lai ikviens iegūtu reālus, ikdienā lietojamus rīkus sava prāta, emociju un ķermeņa iepazīšanai un pārvaldībai. Tikšanos laikā klausītājiem būs iespēja saņemt teorētisko pamatojumu, instrukcijas, skaidrojumu. Tāpat būs iespēja apgūt praktiskos vingrinājumus, kuru regulāra lietošana arī nodrošina rezultātus. Nodarbību veids un ilgums — 8 nodarbības 8 nedēļu laikā ļauj apgūt un nostiprināt jaunas iemaņas, ļauj pamanīt rezultātus — izmaiņas dzīvē jau nodarbību laikā. Praktiskajā kursā vietu skaits ir ierobežots.

Teorētiskā kursa formāts ir lekcijas, prezentācija, kā arī pavisam īss ieskats/ievads praksē. Salīdzinot ar praktisko kursu, teorētiskajā ir vairāk uzsvars uz pētījumiem, apzinātības saistību ar dažādām dzīves jomām, ar atbilstošiem skaidrojumiem.

Nodarbību norise:

Praktiskās nodarbības — reizi nedēļā 1.5 stundu garumā:

  • Vakara nodarbības: pirmdienās, plkst 18.30, sākot no 6. 27. aprīļa.
  • Dienas nodarbības: otrdienās, plkst 12.00, sākot no 7. 28. aprīļa.
  • Rīta nodarbības: trešdienās, plkst 7.00, sākot no 8. 29. aprīļa. (rīta nodarbības notiks, ja būs pietiekošs gribētāju skaits)
  • Nodarbības notiek paralēli, kas dod iespēju atnākt uz citu grupu, ja netiek “savā” laikā.

Teorētiskās nodarbības — lekcija — vienu reizi nedēļā, trešdienu vakaros, sākot no 29. aprīļa, LU Sabiedrības vadības un ekonomikas fakultātē, Aspazijas bulvārī 5.

Maksa par nodarbībām:

  • Praktiskās nodarbības: 225 eiro.
  • Teorētiskās nodarbības: 80 eiro.
  • Praktiskās un teorētiskās nodarbības kopā: 275 eiro.

Nodarbību vieta:

  • Praktiskajām nodarbībām: Rīga, Miera iela 15.
  • Teorētiskajām nodarbībām: Rīga, Aspazijas bulvāris 5.

Pieteikšanās un cita informācija: