fbpx

Apzinātības kurss 2020

Jaunā gadā sākam jaunu grupu praktiskajā apzinātības kursā — šoreiz 7 nedēļu garumā.

Apzinātība ir metode, kas mums palīdz iepazīt un tādējādi arī pārvaldīt pašiem sevi — savas domas, savas jūtas, savu ķermeni. Apzinātības prakse uzlabo dzīves kvalitāti visdažādākajās dzīves jomās — iekšēji (stress, garastāvoklis, miers), attiecībās (konflikti, domstarpības), darbā (ražīgums, koncentrēšanās spēja, uzmanības noturība), veselībā (vispārējais veselības stāvoklis, ātrāka izveseļošanās), sabiedrībā (mierīgāk un laimīgāk). Apzinātības prakses rezultāti ir apstiprināti neskaitāmos pētījumos.

Šajā kursā uzsvars būs uz praktisku iemaņu apgūšanu — lai ikviens iegūtu reālus, ikdienā lietojamus rīkus sava prāta, emociju un ķermeņa iepazīšanai un pārvaldībai. Nodarbību veids un ilgums — 7 nodarbības 7 nedēļu laikā ļauj apgūt un nostiprināt jaunas iemaņas, ļauj pamanīt rezultātus jau pašu nodarbību laikā.

Tikšanos laikā klausītājiem būs iespēja saņemt teorētisko pamatojumu, instrukcijas, skaidrojumu. Tāpat būs iespēja apgūt praktiskos vingrinājumus, kuru regulāra lietošana arī nodrošina rezultātus.

Nodarbības — reizi nedēļā 1.5 stundu garumā:

  • Vakara nodarbības: pirmdienās, plkst 18.30, sākot no 6. janvāra.
  • Dienas nodarbības: otrdienās, plkst 12.00, sākot no 7. janvāra.
  • Nodarbības notiek paralēli, kas dod iespēju atnākt uz otru grupu, ja netiek “savā” laikā.

Maksa par nodarbībām: 200 eiro.

Nodarbību vieta — Rīga, Miera iela 15.

Pieteikšanās un cita informācija:

%d bloggers like this: