Kategorijas
Apzinātība

2018/19 Ziemas mācību piedāvājums

Šķiet, nav svarīgākas prasmes, kā prasme pārvaldīt savu prātu. Jo, galu galā, lai ko mēs darītu, mēs izmantojam tieši to — savu prātu. Mēs uztveram, aptveram, domājam, saprotam, izvērtējam, pieņemam un izlemjam. Visas darbības ārpusē — fiziskajā pasaulē — vai tās būtu ar lietām un priekšmetiem, ar cilvēkiem, ar attiecībām — sākas mūsu prātā un to rezultāti arī tiek izvērtēti prātā. Tāpēc, ja iespējams uzlabot sava prāta darbību, tad tas atstās iespaidu uz visu, ko darām.

Visi kursi, kas ir piedāvājumā, ir fokusēti uz vienu — uz prāta attīstīšanu, izmantojot apzinātību — gadu simtiem zināmu, šobrīd Rietumu pasaulē no jauna atklātu, zinātniski pamatotu metodi. 

Visas tēmas ir radušās kā atbilde uz cilvēku jautājumiem, uz pieprasījumu no dažādām organizācijām, pētot literatūru, eksperimentējot un praktizējot pašam.

Šoziem piedāvājam vairākus mācību kursus — tiešsaistē un dzīvē.

Tiešsaistes kursi (online — datorā, viedtālrunī vai citā ierīcē):

Klātienes kursi (tradicionālie — ar krēsliem un fizisku klātbūtni):

  • 8 nodarbību apzinātības praktiskais kurss (sākums 2019. gada 7., 8., 9., janvārī, rīta, dienas un vakara grupas Rīgā. Pirmo reizi nodarbības arī ārpus Rīgas — sestdienu rītos 9.00 Jelgavā.) / 200.00 eiro
  • Jaunums: 8 nodarbību apzinātības teorētiskais kurss (sākums 2019. gada 9. janvārī, trešdienās 18.30-20.00, Rīgā) / 80.00 eiro
  • Teorētiskais un praktiskais kurss kopā: 250.00 eiro.
  • Konfliktu novēršana un profilakse. Apzinātības skatījums (datumi nav noteikti, bet kurss ir iespējams jebkurā laikā — pēc pieprasījuma, sadarbībā ar LU Open Minded.)

Sagatavošanā:

  • Prāta nomierināšanas tehnikas (plānots 2019. gada janvārī)
  • Ego — kas tas ir, kā tas izpaužas un kāpēc to ir svarīgi zināt. (plānots 2019. gada sākumā)

Komentārs: