fbpx

Apzinātības kurss

Aktuālais apzinātības kurss. Spied te, lai pieteiktos!

  • Cik bieži ir tā, ka dzīvojam, bet nepamanām, ka dzīve notiek — jo uzmanība ir citur?
  • Cik bieži nespējam koncentrēties uz darāmo?
  • Cik bieži darām vienu, bet prāts ir kaut kur citur?
  • Cik bieži pārdzīvojam par notikumiem, kurus nespējam mainīt?
  • Cik gan bieži mēs ciešam, un — šķiet — vajadzētu taču būt kādai izejai, ja vien izdotos nomierināt un sakārtot savu prātu?

Apzinātība ir ļoti vienkārša, tai pat laikā ļoti jaudīga tehnika, kas vistiešākā veidā attīsta mūsu prātu un caur to — sniedz uzlabojumus tajās dzīves jomās, kurās prāts piedalās, tas ir — visās. Apzinātība ir gan iedzimta spēja, gan darbība (prāta trenniņš), gan arī tās rezultāts (apzināts stāvoklis). Apzinātības nodarbību laikā mēs iepazīstam savu prātu, mācamies strādāt ar ar savu uzmanību, emocijām, reakcijām, domām, pārvaldīt savus iekšējos stāvokļus.

Pasaulē apzinātības prakses ir zināmas jau vairākus gadu tūkstošus. Mūsdienu pasaulē tā piedzīvo atdzimšanu un apzinātības popularitāte aug. To praktizē gan biznesā, gan skolās, universitātēs, ārstniecības jomā, sportā, karadienestā, cietumā.

Pētījumi rāda, ka pat neilga — dažu stundu apzinātības prakse sniedz ļoti plašus uzlabojumus visdažādākajās cilvēka dzīves jomās — domāšanā, atmiņā, radošumā, attiecībās, darbā. Tā palīdz mazināt stresu un uzlabot fizisko veselību.

Lai praktizētu apzinātību, cilvēkam nav nepieciešams nekas īpašs. To var darīt ikviens jebkādos apstākļos. Apzinātība arī nepieder nevienai reliģijai, tautai, kultūrai, un to praktizēt var jebkuru pasaules uzskatu, ticības, reliģijas pārstāvji.  

Apzinātības pamatus iespējams apgūt 8 nodarbību kursā. Lai pieteiktos, lūdzu aizpildīt pieteikuma formu!

Šeit ir iespējams iegūt plašāku ieskatu par to, kas ir apzinātība, vai iepazīties armūsdienu pētījumiem par apzinātības rezultātiem.

Kursa formāts:
Kurss ir sadalīts praktiskajās un teorētiskajās nodarbībās.

Praktiskajās nodarbībās uzsvars ir uz apzinātības praksi — vingrinājumiem, instrukcijām, atgriezenisko saiti. Teorētiskajās nodarbībās — apzinātības teorētiskie pamati, darbības mehānismi, apzinātības saistība un skatījums uz dažādām dzīves jomām — stresu, izdegšanu, gribaspēku, pašdisciplīnu, attiecībām, laimi, mentālo higiēnu.

Praktiskās nodarbības notiek trīs paralēlās grupās — rīta, dienas un vakara grupās, nodarbības notiek reizi nedēļā. Teorētiskās nodarbības arī notiek vienu reizi nedēļā — vakaros. Dalībniekiem ir iespējams izvēlēties un piedalīties tikai teorētiskajās, tikai praktiskajās, vai abās nodarbībās. 

Kursa vadītājs: Ansis Jurģis Stabingis. Apzinātības pasniedzējs jau 5 gadus, savulaik bijis psihologs, psihoterapeits, pasniedzējs augstskolās.

Jautājumiem: tālr. 29213238 vai aum.prakse@gmail.com

Vairāk informācijas un pieteikšanās

%d bloggers like this: