Jauns apzinātības kurss.

Pavasara 8 nodarbību apzinātības kurss notiks 2018. gada aprīlī un maijā.

Kursa sākums — otrajā aprīļa nedēļā (9., 10. un 11. aprīlis)

Jaunais apzinātības kurss. Sākums janvāra otrajā nedēļā.Mīļie draugi!

Piedāvāju iespēju pievienoties jaunai grupai jaunajā apzinātības kursā, kurš ir izaudzis no tradicionālā 8 nedēļu kursa, kuru vadīju vairākus gadus. Šai laikā esmu mācījies — gan no jums, gan ar jums, gan citur. Ejam tālāk.

Jaunajā kursā būs vairāk un dažādākas prakses. Kurss ir balstīts Rietumu pasaulē aizvien populārākajās apzinātības tehnikās un idejās, zinātnieku pētījumos. Papildus šajā kursā vairāk iekļaušu nedualitātes prakses un idejas, kas ļauj rezultātus sasniegt ātrāk.

Kursā aplūkosim visdažādākās dzīves jomas — dzīvi mājās un darbā, fizisko veselību un kustību, ēdienu un miegu, attiecības un seksu, bērnu audzināšanu un attiecības ar vecākiem, sadzīvi un garīgo praksi, kā arī — protams — laime.

Kurss ir piemērots gan tad, ja vienkārši vēlies uzlabot savu ikdienu, ja vēlies iepazīt sevi, ja vēlies uzsākt vai attīstīt esošo garīgo praksi — lai kāda tā būtu. Kurss ir piemērots visu reliģisku, idejisku vai filosofisku uzskatu sistēmu pārstāvjiem, jo ir universāls un vispārcilvēcisks.

Tehniska informācija par kursa norisi:

8 nodarbības, 1 reizi nedēļā pa divām stundām. Mājas darbi — veicami ikdienas.

Nodarbību laiki:

  • Vakara grupa (18.30-20.30, pirmdienās) no 9. aprīļa.
  • Dienas grupa (12.00-14.00, otrdienās) no 10. aprīļa.
  • Rīta grupa (7.00-9.00, trešdienās) no 11. aprīļa.

Turpmākās nodarbības katru nedēļu tajā pašā laikā, izņemot pēdējo nedēļu maijā ((28., 29., 30 maijā nodarbības nenotiek). Astotā nodarbība — 4., 5. un 6. jūnijā.

Pasniedzējs: Ansis Jurģis Stabingis (ilggadēja psihoterapeita, psihologa, pasniedzēja pieredze, apzinātības trenniņi un prakses no 2014. gada.)

Vieta: Rīgas centrā — Rīgā, Antonijas ielā 4, jogas studijā “Lapsas telpa”.

Maksa: 200 eiro par 8 nodarbību ciklu. Nākot pārī (otrajam dalībniekam) vai ar iepriekšējo kursu dalībnieku rekomendāciju 190 eiro.
Maksājot pēc 5. aprīļa — 225 eiro.
Maksājot pēc kursa sākuma vai maksājot daļās — 250 eiro.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc nekavējies ar pieteikšanos!

Informācijai raksti: ansis.stabingis@gmail.com, vai zvani 29213238!

Laimi Tev!

 

Komentārs:

%d bloggers like this: