Banners

Jauns apzinātības kurss.


Jauns apzinātības kurssMīļie draugi!

Piedāvāju jaunu kursu, kurš ir izaudzis no tradicionālā 8 nedēļu kursa, kuru vadīju vairākus gadus. Šai laikā esmu mācījies — gan no jums, gan ar jums, gan citur. Ejam tālāk.

Jaunajā kursā būs vairāk un dažādākas prakses. Kurss ir balstīts Rietumu pasaulē aizvien populārākajās apzinātības tehnikās un idejās, zinātnieku pētījumos. Papildus šajā kursā vairāk iekļaušu nedualitātes prakses un idejas, kas ļauj rezultātus sasniegt ātrāk.

Kursā aplūkosim visdažādākās dzīves jomas — dzīvi mājās un darbā, fizisko veselību un kustību, ēdienu un miegu, attiecības un seksu, bērnu audzināšanu un attiecības ar vecākiem, sadzīvi un garīgo praksi, kā arī —protams — laime.

Kurss ir piemērots gan tad, ja vienkārši vēlies uzlabot savu ikdienu, ja vēlies iepazīt sevi, ja vēlies uzsākt vai attīstīt esošo garīgo praksi — lai kāda tā būtu. Kurss ir piemērots visu reliģisku, idejisku vai filosofisku uzskatu sistēmu pārstāvjiem, jo ir vispārcilvēcisks.

Tehniska informācija par kursa norisi:

8 nodarbības, 1 reizi nedēļā pa divām stundām. Mājas darbi — veicami ikdienas.

Nodarbību laiki:

  • Dienas grupa (12.00-14.00, trešdienās) no 13. sept.
  • Vakara grupa (18.30-20.30, septembra ceturtdienās un novembra trešdienās) no 14. sept.
  • Sestdienu rīta grupa (9.00-11.00, sestdienās) no 16. sept.

Pasniedzējs: Ansis Jurģis Stabingis (ilggadēja psihologa, psihoterapeita pieredze, apzinātības trenniņi un prakses no 2014. gada.)

Vieta: Rīgas centrā — namā, pie kura krustojas Dzirnavu un Baznīcas ielas.

Maksa: 200 eiro par 8 nodarbību ciklu. Nākot pārī (otrajam dalībniekam) vai ar iepriekšējo kursu dalībnieku rekomendāciju 190 eiro. Maksājot pēc kursa sākuma vai maksājot daļās — 250 eiro.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc nekavējies ar pieteikšanos! Pieteikuma anketa.

Informācijai raksti: ansis.stabingis@gmail.com, vai zvani 29213238!

Laimi!

Ir ko teikt? Saki: